Zaman Yönetiminde Yeni Bir Çağ:
Online Çalışma, Toplantı ve Eğitim!

İş dünyasının kilit unsuru iletişimdir. İletişimin kapılarını açan altın anahtar ise teknoloji!

İş dünyasının kilit unsuru iletişimdir.

İletişimin kapılarını açan altın anahtar ise teknoloji!

İş dünyasında hızlı iletişimin önemi her geçen gün daha fazla açığa çıkıyor. Büyüyen şehirler, gelişen yaşam ve artan ihtiyaçlar iş dünyasında da hız ihtiyacı doğuruyor. Ekip olarak yüz yüze gerçekleştirilen toplantılar her zaman faydalı. Fakat bunu her zaman fiziksel ortamda gerçekleştirmek hem vakit hem de maliyet kaybına yol açıyor. Oysa ki teknoloji “Ben de buradayım!” diyor. Çağın ihtiyaçlarına uygun fikirler üretebilmenin yolu, çağın teknolojik dinamiklerini işlevsel bir biçimde kullanmaktan geçiyor.

Peki nasıl?

Elbette online çalışma, toplantı ve eğitim kolaylığı ile!

Zaman baskısının giderek arttığı günümüz koşullarında pek çok faaliyete vakit ayırmamız gerekiyor. Online çalışma sistemleri ise bu ihtiyacın ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Geniş ağ bağlantısı sayesinde fiziksel yolculuk zahmeti ortadan kalkıyor. İnsanlar arasındaki iletişimin %50’den fazlası görsel temelli olduğu için, online toplantılar ve eğitimler de iş yaşamına verimli bir boyut kazandırıyor. Bu görüşmelerin mümkün olduğunca gerçek yüz yüze görüşme dinamikleri ile örtüşmesi gerekiyor.

Video konferanslar ve dokuman paylaşımları belirli bir teknoloji ve altyapı gerektiriyor. Fakat bu ihtiyaca hizmet eden online platformlar, gereksinimlere yanıt sunan tüm dinamikleri tek çatı altında buluşturuyor. Bu sayede online toplantılar ve eğitimler, daha gerçekçi ve işlevsel bir yapıya bürünüyor. İşin özünde daha kısa sürede daha çok kişiye ulaşmak, zaman kaybını önlemek ve üretkenliği artırmak saklı… Toplantı ve eğitimler birkaç buton yardımıyla sanal ortama taşınabiliyor.

Yüksek  performans, zaman yönetimi ve maliyet tasarrufu ekseninde çalışmalar için Get A Meet hizmetlerine göz atmayı unutmayın!

Get A Meet platformunun özelliklerini aşağıda liste şeklinde görebilirsiniz.

Türkçe ve 11 Ek Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça, Modern Çince.

Tüm Platformlara Uyum

Bilgisayar (Windows, Mac OS, Linux, Citrix, Horizon), tablet ve akıllı telefonlarda (iOS ve Android) yüksek performansla çalışır. Windows,

720p HD Görüntü ve Ses Paylaşımı

Katılımcıların birbirleriyle seslerini ve kamera görüntülerini 720p HD olarak paylaşabilmesini sağlar.

Toplantı Video Kaydı

Toplantı, eğitim veya webinarın daha sonra izlenebilme, paylaşılabilme veya arşivlenebilme amacıyla kaydedilmesini sağlar.

Toplantı İçinde Toplantı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında gruplar oluşturarak her grubun yeni bir bağımsız toplantı odasında çalışabilmesini sağlar.

Belge Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında bilgisayardan bir belge yüklenerek katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Beyaz Tahta

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında beyaz tahta kullanılabilmesini, katılımcılarla paylaşılabilmesini ve istenirse ortak kullanımını sağlar.

Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında masaüstünün katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Soru-Cevap Yönetimi

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında katılımcıların sorularının ve yanıtların kolayca yönetilebilmesini sağlar.

Uzak Ekran Kontrolü

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında paylaşılan ekranın uygulama üzerinden kontrol etme imkanı sağlar.

Anket

Katılımcılar için sorular oluşturabilmeyi çok amaçlı anketler hazırlayarak yönetilebilmesini sağlar.

Sohbet

Katılımcılar arası özel veya genel mesajlaşabilmeyi sağlar.

Notlar

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında çok amaçlı not paylaşabilmeyi ve not alabilmeyi sağlar.

İçerik Postası

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında sohbet, soru ve cevap, notlar bölümlerinde paylaşılan metinlerin e-posta adreslerine gönderilebilmesini sağlar.

Blog’dan…

Evden Çalışma Yaklaşımı Hızla Artıyor! Peki Avantajları Neler?

Oda özelliklerinin anlatımlı videoları Youtube Kanalımızda…

Youtube logosuna tıklayın ve ABONE OLmayı unutmayın 😉

Bir Evden Çalışma Platformu Olarak Get A Meet

Biz Get A Meet için şu tanımı yapıyoruz: “Get A Meet aktivitelerinde, el sıkışmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.”

Get A Meet ile evden çalışmak için internete ve bilgisayar ya da mobil cihazınıza ihtiyacınız var. Mikrofon ve kamera aracılığı ile tüm katılımcılarınız ile HD kalitesinde kesintisiz bir toplantı gerçekleştireceksiniz. Evden çalışmaya ek olarak ofisten, kafeden ya da mobilken; bir diğer deyişle mekandan bağımsız olarak, dilediğiniz her yerden!

Platformda en çok tercih edilen dil Türkçe olsa da; İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça ve Modern Çince ek dil seçenekleri de bulunuyor. Online toplantınızı, eğitiminizi veya webinarınızı Get A Meet ile uluslararası alana taşıyabilirsiniz.

Get A Meet‘in hızını, kalitesini, kolay kullanılırlığını ve özelliklerini test etmek için +90 (212) 705 21 50 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.