Toplantı Oluşturma ve Başlatma

Bu videoda Get A Meet ile toplantı oluşturma ve başlatma konularına değineceğiz. getameet.com anasayfasındaki menuden veya adres çubuğuna direk portal.getameet.com yazarak ilgili adreslerden portal giriş ekranına ulaşıyoruz. Portal ana sayfasına ulaştığımızda bizi bir takvim karşılayacak toplantı oluşturmak için takvim üzerindeki herhangi bir günde çıkacak ekle butonuna ya da toplantı menüsünün altındaki toplantı oluştur butonuna tıklamanız yeterli. Açılacak sayfada toplantıyı oluşturmaya başlıyoruz.

Öncelikle birden fazla toplantı odamız varsa hangi odada toplantı yapacağımıza karar vermemiz gerekiyor. Ardından toplantı adı ve diğer bilgileri girerek devam butonuna tıklıyoruz. Sıra davetleri göndermeye geldi . Elektronik posta adreslerini elle girerek yada daha önce oluşturulmuş adres defteri kayıtlarından kişi veya grup seçmek suretiyle davetleri gönderebilirsiniz.
Davetleri göndermemizin ardından toplantı listesi açılacaktır. Oluşturmuş olduğumuz toplantı en üstte görüntüleniyor satırın sol başındaki toplantıyı başlat ikonuna basmak toplantının başlaması için yeterli Artık toplantı odasına davet edilen katılımcıların gelmesini bekliyoruz. Davet ettiğimiz bir katılımcı odaya girmek istiyor izin verdikten sonra katılımcılar listesinin altında görüntüleniyor olacak.
Bundan sonra yapılabilecekler hayal gücümüzle sınırlıdır.