Son Yıllarda Yükselişe Geçen
Evden Çalışma Trendinde
Teknolojinin Etkisi

Yaşam bütün hızıyla akıp giderken, evden çalışma trendi tüm dünyada yükselişini sürdürüyor.

Evden çalışma yöntemi…

İş çıkışı birlikte yemeğe gitmek dışında her şey mümkün!

Yaşam bütün hızıyla akıp giderken, evden çalışma trendi tüm dünyada yükselişini sürdürüyor. Çalışma sistemleri değiştikçe teknolojinin bu değişime destek sunması da kaçınılmaz oluyor. Büyük fabrikalar ve şirketler bilgisayarın birkaç tuşu ile yönetilebiliyor. Durum böyle olunca, evden çalışma sistemine teknoloji nasıl etki eder sorusu da merak uyandırıyor.

Evden çalışma sisteminde daha esnek saatlere olanak sağlayan bir yapı mevcut… Bu durum pek çok kişinin hayallerini süslüyor. Evinin bir köşesini home office anlayışına uygun dizayn eden kişilerin belli teknolojilerden de faydalanması gerekiyor. Bu sayede ev ortamında çalışmak konforlu bir dönemin kapılarını sonuna dek aralıyor!

Öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir bilgisayar…

Bir bilgisayar, zaman makineniz olabilir. Araştırmalarınızı hızlıca gerçekleştirip sunumlarınızı hazırlayabilirsiniz. Bilgisayarınız sizi trafik derdinden de kurtarabilir. Toplantıya 3 dakika kaldığında siz kahvenizi yudumlayarak başlamaya hazır olabilirsiniz. Zaman yönetimi ve maliyet tasarrufu da cabası!

Evden çalışma trendine etki eden bir diğer unsur ise online platformlar…

Bu platformlarla kendi işinizi kurabilir, takım çalışmaları gerçekleştirebilir ve eğitimler verebilirsiniz. Tüm gereksinimlerinize yanıt sunan online mecralar sayesinde daha etkin bir iş süreci mümkün. Kendi internet ofisini kurun ve zaman kaybını ortadan kaldırın! Daha kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşarak performansınıza katkı sağlayan çalışmalara imza atabilirsiniz.

Çağın getirdiği dinamik yaklaşımın bir sonucu olan Get A Meet ile tanıştınız mı? Get A Meet dünyasına katılın, size uygun seçeneklerle başlayarak konforlu iş yaşamının tadını çıkarın!

Get A Meet platformunun özelliklerini aşağıda liste şeklinde görebilirsiniz.

Türkçe ve 11 Ek Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça, Modern Çince.

Tüm Platformlara Uyum

Bilgisayar (Windows, Mac OS, Linux, Citrix, Horizon), tablet ve akıllı telefonlarda (iOS ve Android) yüksek performansla çalışır. Windows,

720p HD Görüntü ve Ses Paylaşımı

Katılımcıların birbirleriyle seslerini ve kamera görüntülerini 720p HD olarak paylaşabilmesini sağlar.

Toplantı Video Kaydı

Toplantı, eğitim veya webinarın daha sonra izlenebilme, paylaşılabilme veya arşivlenebilme amacıyla kaydedilmesini sağlar.

Toplantı İçinde Toplantı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında gruplar oluşturarak her grubun yeni bir bağımsız toplantı odasında çalışabilmesini sağlar.

Belge Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında bilgisayardan bir belge yüklenerek katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Beyaz Tahta

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında beyaz tahta kullanılabilmesini, katılımcılarla paylaşılabilmesini ve istenirse ortak kullanımını sağlar.

Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında masaüstünün katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Soru-Cevap Yönetimi

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında katılımcıların sorularının ve yanıtların kolayca yönetilebilmesini sağlar.

Uzak Ekran Kontrolü

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında paylaşılan ekranın uygulama üzerinden kontrol etme imkanı sağlar.

Anket

Katılımcılar için sorular oluşturabilmeyi çok amaçlı anketler hazırlayarak yönetilebilmesini sağlar.

Sohbet

Katılımcılar arası özel veya genel mesajlaşabilmeyi sağlar.

Notlar

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında çok amaçlı not paylaşabilmeyi ve not alabilmeyi sağlar.

İçerik Postası

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında sohbet, soru ve cevap, notlar bölümlerinde paylaşılan metinlerin e-posta adreslerine gönderilebilmesini sağlar.

Blog’dan…

Evden Çalışma Yaklaşımı Hızla Artıyor! Peki Avantajları Neler?

Oda özelliklerinin anlatımlı videoları Youtube Kanalımızda…

Youtube logosuna tıklayın ve ABONE OLmayı unutmayın 😉

Bir Evden Çalışma Platformu Olarak Get A Meet

Biz Get A Meet için şu tanımı yapıyoruz: “Get A Meet aktivitelerinde, el sıkışmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.”

Get A Meet ile evden çalışmak için internete ve bilgisayar ya da mobil cihazınıza ihtiyacınız var. Mikrofon ve kamera aracılığı ile tüm katılımcılarınız ile HD kalitesinde kesintisiz bir toplantı gerçekleştireceksiniz. Evden çalışmaya ek olarak ofisten, kafeden ya da mobilken; bir diğer deyişle mekandan bağımsız olarak, dilediğiniz her yerden!

Platformda en çok tercih edilen dil Türkçe olsa da; İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça ve Modern Çince ek dil seçenekleri de bulunuyor. Online toplantınızı, eğitiminizi veya webinarınızı Get A Meet ile uluslararası alana taşıyabilirsiniz.

Get A Meet‘in hızını, kalitesini, kolay kullanılırlığını ve özelliklerini test etmek için +90 (212) 705 21 50 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.