Ses ve Görüntü Paylaşımı

Bu videoda ses ve görüntü paylaşımını işliyor olacağız. Eger ses ve görüntü paylaşma izniniz varsa toplantı menusunun devamında mikrofon ve kamera imgelerini görürsünüz sesinizi paylaşmak için mikrofon imgesine tıklayınız. Kamerayı paylaşmak için ise kamera imgesine tıklıyoruz. Yüksek performanslı bir toplantı için toplantı odasında mikrofon , hoparlor gibi bazı ayarlarınızı kontrol edebilmeniz için ses ayarı sihirbazı mevcuttur.
Toplantı menüsünün altındaki ses ayarı sihirbazına girerek adımları takip etmek suretiyle öncelikle bilgisayarınızın hoparlorunden ses geldiğini , ardından aktif mikrofonlardan hangisini seçerseniz kaydet testi ile doğru çalıştıgını son adımda ise ortam seslerini algılayarak mikrofon ve hoparlör optimizasyonu yapan sessizlik düzeyi ayarı bölümünü tamalayarak en iyi ses ayarı performansına ulaşabilirsiniz.
Aynı odada bulunan başka bir katılımcıya ses ve görüntü izni vermek için katılımcılar sekmesinde ses ve görüntü izni vermek istediğiniz katılımcıyı seçerek açılacak menüden ses paylaşımını başlat ve video paylaşımlarını başlat seçeneklerini seçmek suretiyle katılımcıya izin verebilirsiniz. Bu andan itibaren katılımcı ses ve görüntüsünü aktive ettiğinde toplantı odasına ulaştırıyor olacaktır.