Oda Seçimi

Bu videoda Get A Meet’te doğru “Oda seçimi ve Satın alma” sürecini anlatacağız.getameet.com internet sitesine gelerek açılacak sayfanın ust kısmındaki “Satın Al “ butonuna tıklıyoruz.Açılacak olan sayfa doğru odayı seçebilmek için bize yardımcı olacak . Öncelikle katılımcı sayısını belirliyor olmamız gerekiyor Toplantı yada egitime katılacak her bir bilgisayar bir katılımcı sayısını gosterir doğru katılımcı sayısını tespit edip işaretledikten sonra kullnım limitini seçiyor olacağız . Sayfanın sağ tarafındaki “Sipariş Özeti” bolumu seçimlerimize duyarlı olarak toplam tutarda kendini guncellmektedir.

Aylık 10 saat veya sınırsız kullanım seçenekleri mevcut ardından sozleşme tipine karar vermeliyiz bir aylık kullanım yada daha avantajlı olan yıllık kullanım tercih edilebilir.Bir kampanya kodunuz varsa girmek için “Kampanya kodu kullanmak istiyorum” linkine tıklayarak acılacak olan ekrandaki boş kısma yazabilirsiniz. Devam butonuna tıkladıgınızda kampanya kodunuz gecerli ise fiyata yansıyacaktır

Bir sonraki adımda toplantı odası bilgilerini belilrliyor olacağız. Toplantı odamıza bir isim vermemiz gerekiyor herhangi bir isim verebiliriz. Bu ismin sistemde uygunluğu kontrol edilecek son adımda da kredi kartı bilgilerimizi ve fatura bilgilerimizi giriyor olacağız. Ardından sipariş onayınızı aldıgınızda toplantı odanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.