Evden Çalışma Yaklaşımı Hızla Artıyor!
Peki Avantajları Neler?

Gelişen çağın dönüşümleri, iş yaşamının ruhuna da adapte olmayı sürdürüyor. Uzaktan çalışmak, evden çalışmak, serbest çalışmak…

Mesainiz 18:00’da sona eriyor…

Siz, saat 18:01’de evde oluyorsunuz.

Evden çalışma yaklaşımını bu kadar kolay özetleyebiliriz işte!

Gelişen çağın dönüşümleri, iş yaşamının ruhuna da adapte olmayı sürdürüyor. Uzaktan çalışmak, evden çalışmak, serbest çalışmak… Adına ne derseniz deyin, bu fikir insanı kısa zamanda etkisi altına alıyor. Elbette evden çalışma yaklaşımını sürekli ve verimli kılmak için yapılması gerekenler var. Disiplinli olmak, zaman yönetimine önem vermek ve iş takvimi oluşturmak bu kriterlerin başında geliyor.

Değişen teknolojik yenilikler de evden çalışma sistemine katkıda bulunuyor!

Hedef kitle için fikir üreten kişi ya da firmalar, farklı online mecraları kullanarak iş yaşamına sürat kazandırıyor. Online toplantı, eğitim ve uzaktan çalışma pratiği hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlıyor. Birkaç tık ile toplantı odaları açılıyor, dokümanlar hızlıca paylaşılıyor ve sunumlar yapılıyor. Bu konforu eşofmanlarınızla sürdürebilmek motivasyonunuzu zirveye ulaştırıyor.

Peki evden çalışma yaklaşımı hızla artarken, bu sistemin avantajları neler?

  • Trafik problemi ortadan kalkıyor. Sabah işe yetişmek ya da akşam işten eve dönmek için harcanan zaman, iş sürecine aktarılıyor. Ayrıca seyahat maliyetleri de ortadan kalkıyor. İşten eve ulaşmak, saniyeler alıyor!
  • Konfor bir adım öne çıkıyor. Dilediğiniz her yerden eğitim ve toplantılar gerçekleştirmeniz, teknolojinin de yardımıyla, mümkün hâle geliyor!
  • Konsantrasyon önemli ölçüde artıyor. Ofis ortamının karmaşasından uzakta çalışan kişiler, projelerine daha etkin bir biçimde uyum sağlıyor!
  • Zaman yönetimi kolaylaşıyor. Daha kısa sürede daha fazla insana ulaşmak pratik bir boyut kazanıyor. Daha az zamanda daha çok iş bitiriliyor!
  • Seyahat maliyetleri ortadan kalkıyor demiştik. Böyle bir avantaj, işten kalan vakti sevdiklerinizle geçirmenizi mümkün kılıyor. Bu da zihinsel performansınız üzerinde olumlu etkiler yaratıyor!

Evden çalışma yaklaşımı tüm dünyada etkisini her geçen gün yaygınlaştırıyor. Hâl böyle olunca çağın trendlerinden geri kalmamak, zamanı yakalamak adına büyük önem taşıyor. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken daha keyifli bir çalışma ortamı yaratmaya ne dersiniz? Öyleyse hemen şimdi Get A Meet ile tanışın! Çalışma, toplantı ve eğitim sürecinizi sanal ortama taşıyın; yüksek performansla tamamlanan projelerin keyfini yaşayın.

Get A Meet platformunun özelliklerini aşağıda liste şeklinde görebilirsiniz.

Türkçe ve 11 Ek Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça, Modern Çince.

Tüm Platformlara Uyum

Bilgisayar (Windows, Mac OS, Linux, Citrix, Horizon), tablet ve akıllı telefonlarda (iOS ve Android) yüksek performansla çalışır. Windows,

720p HD Görüntü ve Ses Paylaşımı

Katılımcıların birbirleriyle seslerini ve kamera görüntülerini 720p HD olarak paylaşabilmesini sağlar.

Toplantı Video Kaydı

Toplantı, eğitim veya webinarın daha sonra izlenebilme, paylaşılabilme veya arşivlenebilme amacıyla kaydedilmesini sağlar.

Toplantı İçinde Toplantı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında gruplar oluşturarak her grubun yeni bir bağımsız toplantı odasında çalışabilmesini sağlar.

Belge Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında bilgisayardan bir belge yüklenerek katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Beyaz Tahta

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında beyaz tahta kullanılabilmesini, katılımcılarla paylaşılabilmesini ve istenirse ortak kullanımını sağlar.

Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında masaüstünün katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Soru-Cevap Yönetimi

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında katılımcıların sorularının ve yanıtların kolayca yönetilebilmesini sağlar.

Uzak Ekran Kontrolü

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında paylaşılan ekranın uygulama üzerinden kontrol etme imkanı sağlar.

Anket

Katılımcılar için sorular oluşturabilmeyi çok amaçlı anketler hazırlayarak yönetilebilmesini sağlar.

Sohbet

Katılımcılar arası özel veya genel mesajlaşabilmeyi sağlar.

Notlar

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında çok amaçlı not paylaşabilmeyi ve not alabilmeyi sağlar.

İçerik Postası

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında sohbet, soru ve cevap, notlar bölümlerinde paylaşılan metinlerin e-posta adreslerine gönderilebilmesini sağlar.

Blog’dan…

Evden Çalışma Yaklaşımı Hızla Artıyor! Peki Avantajları Neler?

Oda özelliklerinin anlatımlı videoları Youtube Kanalımızda…

Youtube logosuna tıklayın ve ABONE OLmayı unutmayın 😉

Bir Evden Çalışma Platformu Olarak Get A Meet

Biz Get A Meet için şu tanımı yapıyoruz: “Get A Meet aktivitelerinde, el sıkışmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.”

Get A Meet ile evden çalışmak için internete ve bilgisayar ya da mobil cihazınıza ihtiyacınız var. Mikrofon ve kamera aracılığı ile tüm katılımcılarınız ile HD kalitesinde kesintisiz bir toplantı gerçekleştireceksiniz. Evden çalışmaya ek olarak ofisten, kafeden ya da mobilken; bir diğer deyişle mekandan bağımsız olarak, dilediğiniz her yerden!

Platformda en çok tercih edilen dil Türkçe olsa da; İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça ve Modern Çince ek dil seçenekleri de bulunuyor. Online toplantınızı, eğitiminizi veya webinarınızı Get A Meet ile uluslararası alana taşıyabilirsiniz.

Get A Meet‘in hızını, kalitesini, kolay kullanılırlığını ve özelliklerini test etmek için +90 (212) 705 21 50 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.