Çalışanlarınız Evde!
Peki Onların Motivasyonunu İzlemek
ve Artırmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Gezegenimiz küresel bir dönüşüm evresinden geçerken, iş yaşamına dair alışkanlıklar ve yöntemler de yepyeni bir boyut kazanıyor.

Sanal ofisinizi tek tuşla açın.

Toplantılara istediğiniz yerden dilediğiniz saatte başlayın!

Gezegenimiz küresel bir dönüşüm evresinden geçerken, iş yaşamına dair alışkanlıklar ve yöntemler de yepyeni bir boyut kazanıyor. Farklı çalışma stilleri, teknolojinin dinamikleriyle birleşerek konforun teminatı hâline geliyor. Çalışanlarınız artık evde!

Peki onların motivasyonunu izlemek ve artırmak için neler yapabilirsiniz?

Uzaktan çalışmak keyifli ve pratik olsa da, iş takibi yapmak büyük bir titizlik gerektiriyor. Motivasyona ulaşmanın yolu zaman ve mekân gözetmeksizin uyum içinde çalışmaktan geçiyor. Online çalışma, toplantı ve eğitim platformları bu gereksinimi büyük bir profesyonellikle karşılıyor. Şirketler daha kısa sürede daha fazla kişiye ulaşabileceğinin farkında… Bu durum, online çalışma standartlarını daha kalabalık gruplarla gerçekleştirme imkânı sunuyor.

İhtiyaç duyulan farklı platformların tek çatı altında buluşması…

Şimdi işler çok daha kolay!

Online çalışma sürecinde çalışanlarınızın motivasyonunu korumanız şart. Çünkü bu bir süreç… Günün sonunda fiziksel ofislere dönmek mümkün olacak. Öyleyse bu geçiş sürecinin verimli şekilde değerlendirilmesi önem taşıyor. Ancak farklı platformlar arasında gezinirken bu pek de pratik değil.

Online toplantı yapmak istiyorsunuz. Video konferans, koordinasyon, belge paylaşımı, uzak ekran kontrolü, ek dil seçeneği ve daha pek çok dinamiğe ihtiyacınız var. Ancak alternatif platformlar arasında gezinirken vakit kaybediyorsunuz. Farklı departmanlar ayrı ayrı platformlarda toplantılar gerçekleştirirken, bütünlüğü sağlamakta güçlük çekiyorsunuz.

Get A Meet bu sorunları ortadan kaldırıyor!

Değişen zaman, teknolojik imkânları beraberinde getirirken evden çalışmak artık çok keyifli. Get A Meet dünyasında aynı toplantı içerisinde farklı toplantı odaları oluşturabilirsiniz. Departmanlar kendi aralarında iletişimi sürdürürken, tek ve genel bir toplantı çatısı altında süreci yönetebilirsiniz.

İnternet ofisiniz parmaklarınızın ucunda!

Tek tek tüm çalışanlarınıza ulaşmak yerine her biriyle tek kanalda buluşun. Beyin fırtınası yapın, projeler geliştirin ve kreatif fikirler konuşun. Get A Meet dünyasında yaratıcılığın sınırı yok. Diğer platformlara kıyasla görüntü ve ses paylaşımı avantajını ileriye taşıyan Get A Meet, işlevsel araçları sayesinde çalışanlarınızın motivasyonunu korumanızı sağlıyor.

Daha hızlı ve etkin şekilde işleyen toplantılar başlıyor…

Size de kahvenizi yudumlayarak iş takibini keyifle yapmak kalıyor!

Get A Meet platformunun özelliklerini aşağıda liste şeklinde görebilirsiniz.

Türkçe ve 11 Ek Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça, Modern Çince.

Tüm Platformlara Uyum

Bilgisayar (Windows, Mac OS, Linux, Citrix, Horizon), tablet ve akıllı telefonlarda (iOS ve Android) yüksek performansla çalışır. Windows,

720p HD Görüntü ve Ses Paylaşımı

Katılımcıların birbirleriyle seslerini ve kamera görüntülerini 720p HD olarak paylaşabilmesini sağlar.

Toplantı Video Kaydı

Toplantı, eğitim veya webinarın daha sonra izlenebilme, paylaşılabilme veya arşivlenebilme amacıyla kaydedilmesini sağlar.

Toplantı İçinde Toplantı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında gruplar oluşturarak her grubun yeni bir bağımsız toplantı odasında çalışabilmesini sağlar.

Belge Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında bilgisayardan bir belge yüklenerek katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Beyaz Tahta

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında beyaz tahta kullanılabilmesini, katılımcılarla paylaşılabilmesini ve istenirse ortak kullanımını sağlar.

Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında masaüstünün katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Soru-Cevap Yönetimi

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında katılımcıların sorularının ve yanıtların kolayca yönetilebilmesini sağlar.

Uzak Ekran Kontrolü

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında paylaşılan ekranın uygulama üzerinden kontrol etme imkanı sağlar.

Anket

Katılımcılar için sorular oluşturabilmeyi çok amaçlı anketler hazırlayarak yönetilebilmesini sağlar.

Sohbet

Katılımcılar arası özel veya genel mesajlaşabilmeyi sağlar.

Notlar

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında çok amaçlı not paylaşabilmeyi ve not alabilmeyi sağlar.

İçerik Postası

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında sohbet, soru ve cevap, notlar bölümlerinde paylaşılan metinlerin e-posta adreslerine gönderilebilmesini sağlar.

Blog’dan…

Evden Çalışma Yaklaşımı Hızla Artıyor! Peki Avantajları Neler?

Oda özelliklerinin anlatımlı videoları Youtube Kanalımızda…

Youtube logosuna tıklayın ve ABONE OLmayı unutmayın 😉

Bir Evden Çalışma Platformu Olarak Get A Meet

Biz Get A Meet için şu tanımı yapıyoruz: “Get A Meet aktivitelerinde, el sıkışmak dışında herşeyi yapabilirsiniz.”

Get A Meet ile evden çalışmak için internete ve bilgisayar ya da mobil cihazınıza ihtiyacınız var. Mikrofon ve kamera aracılığı ile tüm katılımcılarınız ile HD kalitesinde kesintisiz bir toplantı gerçekleştireceksiniz. Evden çalışmaya ek olarak ofisten, kafeden ya da mobilken; bir diğer deyişle mekandan bağımsız olarak, dilediğiniz her yerden!

Platformda en çok tercih edilen dil Türkçe olsa da; İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça ve Modern Çince ek dil seçenekleri de bulunuyor. Online toplantınızı, eğitiminizi veya webinarınızı Get A Meet ile uluslararası alana taşıyabilirsiniz.

Get A Meet‘in hızını, kalitesini, kolay kullanılırlığını ve özelliklerini test etmek için +90 (212) 705 21 50 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.