Burası Neresi – 41. Hafta

Burası Neresi – 41. Hafta

“Burası Neresi?” Get A Meet tarafından düzenlenen keyifli bir yarışma! Her hafta, Türkiye’de bir bölgeye/yapıya ait yeni bir Google Earth görüntüsü paylaşıyoruz. Web sitemizde de bu görüntüye ait ipuçları bulunuyor… İpuçlarının bulunduğu sayfadaki form üzerinden doğru yanıt veren ilk 5 kişi hediyeler kazanıyor.

Doğru cevabı ilk gönderen “25 Katılımcı – Sınırsız – Aylık” kullanımlı bir Get A Meet odasına sahip olacak. Takip eden diğer 4 kişi de “5 Katılımcı – 10 Saat – Aylık” Get A Meet oda sahibi olacak.

Demo Talebi

İlk 5 bilen arasına giremediniz mi? Üzülmeyin!

Satın Al

Ya da avantajlı fiyatları hemen değerlendirin!

Toplantılarınızda Get A Meet’in yüksek performansını ücretsiz yaşamak için bu yarışma ile gelen fırsatı kaçırmayın. Bizi sosyal medyada takip edin, önce sizin haberiniz olsun!

Burası Neresi? – 41. Hafta İpuçları

Burası Neresi? 41. Hafta

İPUCU 1: Burası, trafik yoğunluğu nedeniyle haftada binlerce insanın randevusuna yetişemediği önemli bir iş merkezi semt…

İPUCU 2: Aynı semt adıyla 2, 3 ve 4 sayıları kullanılır. En ünlüsü 4 olanıdır.

Doğru cevabı biliyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bizimle paylaşın. Bol şanslar…

[contact-form to=’getameet@getameet.com’ subject=’Burası Neresi? 41. Hafta’][contact-field label=’Adınız – Soyadınız’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-posta Adresiniz’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Burası Neresi? 41. Hafta Cevabınız’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

 

Get A Meet Nedir?

Get A Meet, onlarca, hatta yüzlerce kişinin, bilgisayar veya mobil cihazlar kullanarak, İnternet üzerinde sanki bir aradaymış gibi sesli ve görüntülü toplantılar yapabilmesine imkan sağlayan yüksek performanslı bir çözüm platformudur.

Get A Meet kullanıma hazırdır. İnternet toplantı, uzaktan eğitim, sanal sınıf, online seminer, web konferans (webinar) gibi sesli ve görüntülü toplantı ihtiyaçlarınıza göre kullanacağınız kadar satın alır, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Get A Meet ile ofisinizi İnternete taşıyabilir, İnternet Ofisi özelliği ile iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle İnternet üzerinde çalışabilirsiniz.

 
Demo
 
Satın Al